O NÁS

Home / O NÁS

 

Fotografování nás baví a snažíme se, aby to na fotkách bylo vidět. Chceme, aby Vás focení bavilo a odnesli jste si kromě fotografií i příjemný zážitek.

Je pro nás důležité, aby fotografie byly nejen „hezké“, ale aby splňovaly i fotografická pravidla, jakými jsou například správné nasvícení, vyvážení barev, kompozice a také kvalitní grafické zpracování. Stejně přistupujeme i k natáčení svatebních videoklipů.

 
 

Jsme přesvědčeni, že je  potřebné věnovat každému fotografování čas a přípravu. Je to jako každá práce – čím více času a snahy  věnujeme, tím je výsledek lepší a vy si zachováte své jedinečné okamžiky v té nejlepší podobě. Rovněž setkávání s ostatními fotografy a diskuse o fotkách posouvá naši práci dál, proto jsme členy Fotoklubu Plzeň, kterého je Libor předsedou (www.fotoklubplzen.cz). O kvalitě naší práce svědčí zisk stříbrné medaile PSA (Photographic Society of America) na mezinárodní soutěži Autumn Circular 2016, v konkurenci 101 fotografů ze 37 zemí.

 

Na všechna focení a záznamy Vašich vzpomínek se těšíme, nebojte se přijít s vlastními nápady. Jsme rádi, když výsledné fotografie odpovídají vašemu vkusu a životu.

Naše fotky najdete také na Facebooku – Fotostudio Nesvadbovi, kde najdete i reference našich zákazníků, abyste svého svatebního nebo rodinného fotografa vybrali správně.