BLOG

Home / Archive by category "BLOG"

Nový Instagram

Vytvořili jsme pro vás nový instagramový účet pouze na svatby.

Obvykle fungujeme na www.facebook.com/nesvadbovi, ale pro větší přehlednost budeme dávat svatby hlavně na tento nový účet.

Rádi tam s vámi budeme komunikovat a inspirovat vás, tak nás sledujte.

Dáša a Libor

Lada a Petr 1.října 2022

Na sobotní svatbě nám počasí dalo zabrat, opět déšť a brzo tma. Novomanželé byli ale zase skvělí. Díky, že jsem mohl být s vámi.

Vánoční fotografování

Pro všechny, kdo čekají na termín klasického Vánočního minifocení je to tady. Spustili jsme poprvé rezervační systém, snad to bude Vám i nám vyhovovat.

Svůj termín tedy můžete vybrat tady:

https://fotenky.cz/udalost/1067/vanoce2022

Kdyby jste objevili nějaké „mouchy“, budeme rádi za zpětnou vazbu. Snad ale vše funguje. 

Pozvánka na promítání tvůrčích fotografií

Pozvánka na promítání tvůrčích fotografií

Srdečně Vás zveme na promítání autorských fotografií s hudebním či zvukovým doprovodem, který umocňuje emocionální účinek promítaných snímků. Každé projekci předchází úvod, samotné promítání je ovšem bez komentáře. 

Fotografujeme fineart

Fotografujeme fineart

Rozhodli jsme se naskočit na fineartovou vlnu a zařadit tento druh fotografování do naší nabídky. Školili jsme se, testovali a zkoušeli, abychom Vám mohli nabídnout moderní druh fotografického portrétu.
Fineart je umělecky pojatá fotografie, která má blízko k obrazu. Také její zpracování je podobné malování, kdy je věnována pozornost každému detailu. 
Úprava fotografie jediné fotografie je v řádu několika hodin. Při fineartovém fotografováním je důležité naladit se na vlnu Vašich přání a nálad. Z toho důvodu je nejprve důležitá schůzka, kde probereme Vaše představy a naše doporučení.
Domluvíme se, jakou náladu a energii by měla fotografie vyzařovat, jaké použijeme šaty, účes, službu vizážistky, také co použijeme k aranžování fotografií.